Przejdź do głównej zawartości

Litania Loretańska > posłuchaj


Czytelnia

Siła Różańca - część 3

Ratunek przychodzi przez różaniec ! Zobacz trzeci odcinek Siły Różańca i zobacz dlaczego ta modlitwa jest tak skuteczna!

Siła Różańca - część 2

Siła i moc modlitwy różańcowej jest niesamowita❗Drugi odcinek Siły Różańca ⤵️⤵️

Ks. Krzysztof Bielawny: Objawienia gietrzwałdzkie i Orędzie mają charakter uniwersalny

Ks. Krzysztof Bielawny: Objawienia gietrzwałdzkie i Orędzie mają charakter uniwersalny:  W audycji gościem jest ks. dr hab. Krzysztof Bielawny, historyk, autor wielu publikacji i książki „Niezwyciężone sanktuarium maryjne w Gietrzwałdzie”. Czy Objawienia Matki Bożej w Gietrzwałdzie ( 1877 r. ) wpłynęły na świadomość narodową Polaków? Dlaczego zaborcy, jak i później władze
komunistyczne, okazywali całkowity brak tolerancji dla tych wydarzeń?

Siła Różańca - część 1

Różaniec. Modlitwa, która przemienia życie❗
Świetna produkcja 🎬 Pierwszy odcinek serii pt. "Siła Różańca" ⤵️⤵️ 

Tomasz P. Terlikowski: z Wenantym jest trochę jak ze św. Szarbelem

Tomasz P. Terlikowski: z Wenantym jest trochę jak ze św. Szarbelem: Gościem w audycji jest Tomasz P. Terlikowski. Rozmawiamy o jego ostatniej książce „Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel”. Kim jest tajemniczy przyjaciel Maksymiliana Kolbego? Tomasz P. Terlikowski podąża śladami Sługi Bożego. Świadectwa skutecznego orędownictwa Wenantego Katarzyńca są po prostu niesamowite. […]

Łukasz Milewicz i Marcin Smolski: EDK to droga poza strefę komfortu

Łukasz Milewicz i Marcin Smolski: EDK to droga poza strefę komfortu: Gośćmi w audycji są Marcin Smolski i Łukasz Milewicz ze Wspólnoty Małżeństw przy kościele pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Olsztynie – Likusy. Współautorzy liczącej 43 km trasy EDK 2018 Biała – NMP Pani Gietrzwałdzkiej opowiadają o podjętym wyzwaniu Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W tym wyzwaniu najważniejsze jest dotarcie do granicy bólu. Do momentu, w którym wszystko […]

Zaproszenie do Warszawy / Jestem Katolikiem - odmawiam różaniec

Modlitewna Grupa Wsparcia zaprasza do Sanktuarium Św. Faustyny przy ul. Żytnia 1 w Warszawie na Mszę Świętą, na wieczór uwielbienia i oczywiście na konferencje.

Rozpoczniemy od Mszy Świętej o godz. 18.00, aby po niej wysłuchać nauki redaktora Grzegorza Kasjaniuka na temat "Jestem Katolikiem - odmawiam różaniec".

Подиху Життя - Grzegorz Kasjaniuk o Niepokalanej i Gietrzwałdzie

O. Piotr Wróblewski OMI w rozmowie z Grzegorzem Kasjaniukiem. Film został zrealizowany dla młodzieży ukraińskiej i wyemitowany podczas festiwalu młodzieżowego w Tywrowie koło Winnicy 28 lipca 2017. ІХ Молодіжний фестиваль "Подих життя" odbył się w dn. 25-30 lipca 2017. Festiwal organizowany jest przez Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej posługujących na Ukrainie.

Spotkanie zrealizowane w Gietrzwałdzie zostało wyemitowane prawie 1000 km od warmińskiej wioski. Młodzież mogła usłyszeć, jak działa Bóg przez wstawiennictwo Maryi.

Objawienia maryjne rozpoczęły się w Gietrzwałdzie 27 czerwca i trwały do 16 września 1877 roku. To jedyne uznane przez Kościół Katolicki Objawienia Matki Bożej w Polsce. Matka Zbawiciela objawiła się wizjonerkom 160 razy.

Niecodzienne spotkania - Grzegorz Kasjaniuk

Spotkania z Grzegorzem Kasjaniukiem o zagrożeniach w muzyce. Zapis spotkania z cyklu NIECODZIENNE SPOTKANIA, jakie odbyło się 8 listopada 2015 w sali konferencyjnej parafii św. Jakuba Apostoła w Warszawie-Tarchominie. Spotkanie i panel dyskusyjny poprowadził dziennikarz Piotr Zworski.

...by świat usłyszał - VI koncert ewangelizacyjny w Ostródzie

Siła Różańca / trailer